Vandaag, op deze zonnige novemberdag, zijn we met degenen die zich hebben opgegeven naar de enige molen die Dordrecht nog rijk is geweest; Molen Kijck over den Dijck. We werden met koffie en heerlijke koek hartelijk ontvangen door vrijwilliger Annette.
Een van de enthousiaste molenaars, Herman, vertelde ons honderduit over de werking van de molen en de geschiedenis van het molenwezen. Wat weet deze man er veel van!
Hartelijk dank aan de vrijwilligers die dit belangrijke erfgoed in stand houden. Niet alleen door de molen te laten draaien maar ook door het weergeven van de geschiedenis van de molen.
En wat bijzonder dat we op deze heldere dag de Euromast zelfs konden zien. En voor wie er nog nooit geweest is: een echte aanrader.
Namens het Aandachtscentrum: enorm bedankt voor dit leuke bezoek!






